Kilometre Taşlarımız

Dünya Tarımında Bir Türk Markası Olmak…

Şirketimiz, 2011 yılında GENFOG™ İklimlendirme Sistemleri Ltd. adıyla İstanbul’da kurulmuştur.
GENFOG™ şirketimiz, Modern Topraksız Tarım Sera Projelerinin iç donanım sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vererek markalaşma sürecini tamamlamış olan GENFOG™ şirketimiz, faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Faaliyet alanlarını genişlemesi

2017 yılında kurmuş olduğumuz sera çelik konstrüksiyon üretimi yapan GREENCON™ şirketimizin faaliyete başlaması ile birlikte, anahtar teslim modern sera projelerini yüksek kalite standartlarında üretmeye başladık.
Günümüzde, Antalya Organize Sanayi Bölgesindeki 13.000m² fabrika alanımızda, dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan ve yurt içindeki yerli yatırımcılara hizmet sağlayan bir şirketiz.
Ereğli Boru Profil A.Ş. şirketimiz ise Karadeniz Ereğli organize Sanayi bölgesinde 7.500m² ‘si kapalı toplam 16.000m² ’de, hem sera sektörü için, hem de farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için her türlü çelik boru ve çelik profil üretimi yapmaktadır.
Başka bir markamız olan GREENLINE LOJİSTİK™, 2017 yılında İstanbulda kurulmuş ve dünyanın bir çok ülkesine taşımacılık yapan bir lojistik şirketidir. GREENLINE LOJİSTİK™ olarak çok geniş bir organizasyon ağına sahibiz.

2020 yılında “Tohum Islahı Ar-Ge Seraları” ile ülke ekonomisi ve geleceği için, yıllar içinde edindiğimiz deneyim ve alanında uzman ekibimiz, GENSEED™ markası altında tohum genetiğinde hizmet vermek için  çalışmalarına başladı.

GenGroup’un kurulması

GENGROUP™ ise farklı faaliyet alanlarındaki bu şirketleri bir çatı altında toplayarak holdingleşme yolunda büyük bir adım atmıştır.